פוסטים אחרונים
ארכיון
תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו!
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Winter Is Coming


ואיתו הדדליין לרישום לקולג'ים ולאוניברסיטאות באמריקה. אז קדימה! שלא תגמרו לי כמו ג'ון סנואו.

Hey boys and girls, here are the upcoming test dates for TOEFL and IELTS.

Upcoming TOEFL test dates:

Fri., Aug 07, 2015 Sun., Aug 30, 2015 Sat., Sep 05, 2015 Fri., Sep 18, 2015 Sat., Sep 26, 2015 Sat., Oct 03, 2015 Sun., Oct 11, 2015 Fri., Oct 16, 2015 Sun., Oct 25, 2015 Sat., Oct 31, 2015

Upcoming IELTS test dates:

Aug 13, 2015 Sep 08, 2015 Nov 19, 2015

(Academic)

October 08, 2015

(General)

#winteriscoming #TOEFL #IELTS #University #College #Application #אוניברסיטה #תוארשני #דוקטורט #קולג

  • b-facebook
  • LinkedIn Black Square
  • Google+ Black Round

השאירו פרטים וכבר אחזור אליכם:

© 2014 כל הזכויות שמורות לאבי יולזרי | מורה פרטי לפסיכומטרי בתל אביב | שיעורים פרטיים לפסיכומטרי | הכנה לפסיכומטרי | קורס פסיכומטרי | מורים פרטיים לפסיכומטרי | מבחן פסיכומטרי לדוגמה | מבחני פסיכומטרי לדוגמה | סימולציה פסיכומטרי בחינם | מבחן פסיכומטרי חינם | סימולציות פסיכומטרי